KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 8641764

nr 864 1764

Skulptur

marmor, jugend, höjd: 67

Kondition: skador,lagningar

Utrop:

4.000 kr

Såld:

4.800 kr

måndag 9 december 2013
kl 20:25:09

Jugend